Modne fryzury na każdą okazję
Fryzury ślubne i wieczorowe

Fryzury ¶lubne, fryzury wieczorowe - www.fryzury.brat.pl
Modne fryzury - fryzury męskie, fryzury damskie

Fryzury krótkie oraz długie
Fryzury damskie i męskie

Olej argonowy - mocne włosy
Fryzury
Fryzury ślubne
Fryzury wieczorowe
Koki i upięcia
Fryzury krótkie

Porady
ABC farbowania
Piękne włosy

Sklep
Piękne i zdrowe włosy
Kosmetyki do stylizacji włosów
Szampony do włosów
Kapsułki regenerujące włosy

Galerie fryzur
Fryzury ślubne
Fryzury wieczorowe
Fryzury krótkie
Fryzury długie
Koki i upięcia
Farbowane
Grzywki
Fryzury męskie

Fryzury gwiazd
Jessica Alba
Jennifer Lopez
Jennifer Aniston
Angelina Jolie
Paris Hilton
Beyonce
Nicole Kidman
Pozostałe

Polecamy
Rabka-Zdrój, firmy, usługi
Nieruchomości w górach
Fotografia ślubna
Fryzury ślubne, wieczorowe, krótkie, oraz długie. Fryzury ślubne, wieczorowe, krótkie, oraz długie. Fryzury wieczorowe Fryzury wieczorowe

Modne fryzury

Chcesz mieć piękną fryzurę ?
Nie wiesz jaką fryzurę wybrać ?
Szukasz ciekawej fryzury i nie możesz znaleĄć ?

Jeśli tak, to dobrze trafiłaś, ponieważ tutaj pomożemy Ci w wyborze fryzury dla Ciebie.

Koki i upięcia

koki upięciakoki upięciakoki upięcia, modne fryzury

Modne fryzury na każdą okazję. Zamiast nosić wciąż rozpuszczone pasma, naucz się je efektownie upinać. Umiejętność robienia niebanalnych koków sprawi, że będziesz wyglądać interesująco nie tylko na wykwintnych przyjęciach, ale także na codzień.

1. Uporządkowany nieład i falujące kosmyki...

...by stworzyć z delikatnych pasm ciekawy kok sprawiający wrażenie nieuporządkowanych loków, podziel wilgotne włosy na cienkie kosmyki. Zwilż je odpowiednio żelem i podkręć lokówką o dużej średnicy. Falujące kosmyki upnij nad karkiem w luźny kok. Fryzura nada Ci delikatnego wdzięku i powabu.

2. Kok bliźniak...

stwórz ze swoich włosów dwa ciekawe, figlarne koczki. Wsuń we kosmyki palce na wysokości uszu, oddziel pasmo na czubku głowy i zepnij. Z dolnej części zrób koński ogon. Skręć go i zwiń ciasno, chowając koniec pod spód. Przypnij spinkami, ukrywając je pod węzełkiem. Z pozostałej części włosów zrób drugi ogon, skręć, zwiń i podepnij. Końce wyciągnij na zewnątrz. Fryzura idealna nie tylko na plażę, ale także na wystrzałową imprezę.

3. Mały koczek...

by wyglądać lekko i zwiewnie w swojej fryzurze na wilgotne pasma rozpyl żel w sprayu. Podziel włosy na cienkie kosmyki i podwijaj je lokówką o małej średnicy, by delikatnie falowały. Włosy znad czoła i skroni wygładź rękami, zaczesz do tyłu i upnij w koczek. Możesz dopiąć do niego także dyskretną ozdobę.

4. Kok - muszelka...

włosy ściągnij w koński ogon, następnie kucyk zwijaj wokół gumki tak, by utworzył ciasną muszelkę (umocnij ją szpilkami, by utrzymała swoją trwałość). Końcówkę kucyka ułóż nad czołem jako grzywkę, formując ją tak, by wyglądała w miarę naturalnie.

5. Burza loczków...

na wilgotnych pasmach rozprowadź piankę. Podsusz je suszarką, a następnie ich końcówki nawiń na papiloty. Gdy zdejmiesz papiloty, wgnieć w loczki żel i zwiąż ja na czubku głowy, by w ten sposób utworzyły niesforny koczek. Pasma włosów znajdujące się przy czole zaczesz na bok, by fryzura była bardziej interesująca. Uczesanie utrwal lakierem.

6. Obwarzanki...

na włosach rozprowadź wygładzający fluid, rozdzielając je następnie na trzy pasma. Każde zwiń w gruby rulonik i przypnij mocno wsuwkami u nasady, by utrzymać ich trwałość. Uczesanie utrwal lakierem. W "obwarzanki", wepnij duże spinki-kwiaty dodając tym samym fryzurze uroku.

PolecamyModne fryzury damskie , męskie, wieczorowe i ślubne

Zdjęcia są objęte prawami autorskimi, które należą do ich właścicieli. Zostały tu zamieszczone tylko w celach informacyjnych.
Jeśli jesteś właścicielem zdjęcia i nie życzysz sobie jego zamieszczenia to proszę o kontakt fryzury (at) brat.pl

Modne fryzury - www.fryzury.brat.pl
Copyright Fotograficy 2007-2009
Zdrowie - BRAT.PL